Проставлення відмітки та реєстрація права власності в Києво-Святошинському районі

   Проставлення відмітки в державному акті та реєстрація права власності на земельну ділянку у Києво-Святошинському районі проводиться по вул. Серпова 3/14


   Якщо Ви тільки оформили договір купівлі/продажу і отримали від нотаріуса оригінали та нотаріально посвідчені копії договору купівлі/продажу та державного акту зверніться у Вашу сільраду для реєстрації договору. Сільрада поставить штамп на оригіналі договору з відміткою про дату реєстрації.
   Також, якщо Ваша земельна ділянка з цільовим призначенням "під будівництво житлового будинку...", то відразу візьміть в сільраді Довідку про присвоєння адреси. Надалі вона Вам знадобиться при укладенні договору про підключення до комунікацій (світло, газ).
   Потім звертаєтесь в Інститут землеустрою:

Інститут землеустрою по вул. Серпова 3/14
    Прийом громадян з нормативно грошової оцінки, з цивільно правового договору або свідоцтва про право на спадщину, довідки 6-зем та визначення кадастрових номерів, Реєстрація та видача державних актів, а також погодження проектів та техдокументації із землеустрою проводиться у 

Вівторок та Четвер з 10:00 до 17:00
Обідня перерва з 13:00 до 14:00. 

   Що саме і в якому кабінеті проводиться точно сказати не можливо, оскільки кожного разу міняється.
   
   Займати чергу треба якомога раніше, вказувати не лише Прізвище, але й Ім'я, оскільки трапляються люди з однаковими, і тоді неприємності. Займаючи чергу треба прописати по якому ви питанню, оскільки потім тяжко знайти людей з такими ж проблемами. (Сьогодні записувався в 5:20, був 31м в черзі. Перші записувались з 3й години ночі).

    Для проставлення відмітки та реєстрації права власності необхідно подати такі документи:
    - Заяву про реєстрацію права власності на підставі цивільно-правового договору або свідоцтва про право на спадщину в двох екземплярах, бланк якої подано в попередньому пості.

     - Квитанцію про сплату адміністративної послуги ( в розмірі 97 грн. ). Можна заповнити і сплатити завчасно, а можна там отримати і сходити в найближчий ощадний банк (300м). Бажано щоб дата проплати співпадала з датою подання заяви, хоча це не суттєво.
   
  Державна реєстрація права власності на земельну ділянку в разі набуття її на підставі цивільно-правового договору щодо відчуження земельної ділянки або свідоцтва про право на спадщину.
    - Оригінали та копії документів:
       - Договір купівлі/продажу на земельну ділянку (свідоцтво про спадщину) або нотаріально посвідчену копію даного документу (при поданні нотаріально посвідченої копії необхідно вказати в заяві про це);
       - Державний акт на право власності на земельну ділянку;
       - Паспорт та ідентифікаційний код набувача ділянки
       - Довіреність на представника (при необхідності) - можна просту копію, але необхідно пред'явити оригінал;
       - Диск з відсканованими документами (акт, договір, паспорт, код, при необхідності: довіреність, паспорт, код представника) в форматі JPEG (600dpi бажано), а також ХМL- обмінним файлом виготовити який можна як на Серпова 3/14 (360грн.) так і  в інших земельних організаціях, наприклад Київзем (250грн.) - диск копіюють і віддають.
       - Накладна про передачу: вписуєте документів для проставлення відмітки на державному акті в двох екземплярах;
  Накладна про передачу документів для проставлення відмітки на державному акті

  Зразок заповнення Накладної про передачу


     В кінці Вам віддадуть одну копію заяви, одну копію накладної і скажуть дзвонити через 3 неділі за номером 228-81-69

  НЕХАЙ ЩАСТИТЬ У ЦІЙ НЕЛЕГКІЙ СПРАВІ!

  Подальне обговорення даної теми відбувається на форумі.

  P.S. Собі ХМЛфайл робив через Київзем, відправив їм по ел. пошті всі не обхідні дані, після проплати і відсилання їм відсканованої квитанції у відповідь отримав файл IN4 та XML

   25 коментарів:

   1. Ребята, спасибо за проделанную работу! Привет из Тарасовки!

    ВідповістиВидалити
   2. Вот только думаю на счет Квитанции на 97 грн., можно ли ее заранее заплатить? Так как там внизу указывается "Особа, яка виписала рахунок"

    ВідповістиВидалити
   3. Я квитанцию уже оплатил сегодня, т.к. завтра собираюсь в ДЗК. Теоретически проблем я не вижу, т.к. главное то, что в ДЗК поступили деньги с вашими реквизитами (реквизиты выдающего в квитанцию оплаты не вносятся, это скорее их внутренняя норма для контроля кто-что выдал). Но в нашей стране все может быть. Завтра отпишусь.

    ВідповістиВидалити
   4. Копии нужны заверенные нотариально или обычные подойдут?

    ВідповістиВидалити
   5. 10 мин как зашел на работу приехав с ДЗК. Все сдал, процесс идет. До конца дня отпишусь, что и как делать.

    Копии обычные подойдут.

    ВідповістиВидалити
   6. Если не хотите сдавать оригинал договора купли-продажи, то нужно нотариальную копию. Если побарабану, то пройдут копии + оригинал договора.

    ВідповістиВидалити
   7. А кто подавал проставление отметки на ОСГ-участках (паевых)?
    Брокер мне сказал, что сейчас на них отметки не ставят. Мол, ДЗК стал уже ставить выдавать акты с отметками, но по этим участкам не выдает.

    Кто уже был в ДЗК и у кого паевые участки, подсткажите, что там слышно по этому поводу?

    ВідповістиВидалити
   8. Киево-святошинский районный дзк временно неработает с 20 12 2011. Так что все в этом году проставление отметки и все остальное отменяется

    ВідповістиВидалити
   9. :) хорошо, что я успел сдать. Сказали звонить через 3 недели.

    ВідповістиВидалити
   10. 3 недели... :-) Это было бы идеально.
    Мне чего=-то кажеться в лучшем случае с февраля дозвонитесь.

    ВідповістиВидалити
   11. Сегодня прошло 3 недели со сдачи документов, звоню по указаному выше номеру для информации о состоянии оформления документов, а в ответ - номер не рабочий :-(

    ВідповістиВидалити
   12. Сегодня дозвонился. Женщина сказала, что документы еще обрабатываются. Звоните после 20-го числа. То-есть, через 5 недель после сдачи, а не через 2, как по закону.

    ВідповістиВидалити
   13. Сегодня уже полдня звоню, никто не отвечает. Хотя вызов идет нормально.

    ВідповістиВидалити
   14. Так за день и не дозвонился :(

    ВідповістиВидалити
   15. Сегодня уже 23е, а по номеру 228-81-69 молчат. На звонки отвечает автоответчик: "Абонент не відповідає"

    ВідповістиВидалити
   16. Вчора дозвонився!!! І у відповідь почув довгоочікувані слова: Ваші документи готові, приїзжайте забирайте! І це за 2 місяці і без ніяких хабарів! Невже це реальність?! Приїхати сказали в Пятницю, так як цей день прийомний для нашого району ( село Нове) Дозвонився по номеру 228-81-069. Дзвонити краще ввечері, десь з 17 до 18ї.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Я тоже сдавал в тот же период. Сказали Приезжайте - забирайте. Так что в пятницу не один вы будете счастливы.

     Видалити
   17. Я в Среду получила акт с проставленной отметкой и тоже сдавала документы в средине декабря прошлого года... Так что все нормально!

    ВідповістиВидалити
   18. ЦЕ СТАЛОСЬ! Я сьогодні забрав акт з проставленою відміткою. Чергу зайняв в 7 ранку, був в черзі 22й, всі записуються в 102 кабінет. З 9ти ранку почали приймати. Вже набагато спокійніше, чим було в грудні попереднього року. В 11 годин вже забрав акт з відміткою. Все це зайняло 2 місяці - з 13 грудня по 17 лютого. Все! Я переходжу на новий рівень з розробки будпаспорту.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Уважаемый Creator уточните пожалуйста Вы оформили право собственности на какую землю ОСГ или под строительство.

     Видалити
    2. Под строительство. Она была так изначально.

     Видалити
    3. Эдорово! А у меня ОСГ

     Видалити
    4. Садите морковку :-)

     Видалити
   19. вроде без разницы, ОСГ или застройка, регить всеодно надо... без регистрации купли продажи не пойдут доки на переоформление под застройку

    ВідповістиВидалити
   20. Если можно поясните детальнее, как можно зарегистрировать участок ОСГ от его купли-продажи, если есть под участок утвержденный ген. план., участок выходит на улицу с электричеством и газом? Как это можно сделать без взяток?
    Заранее спасибо.

    ВідповістиВидалити

   Дякую за коментар.