Історичні дані


   За даними Верховної ради України
Історична дата утворення села Нове - 1993 рік.
Хоча зі слів старожителів села воно існує з 1957 року. На той час були вулиці: Чкалова, Садова, Польова. Обслуговувала село Нове інфраструктура Старої Боярки, але територіально воно належало Тарасівській сільраді.
Розповідають, що для доведення визнання села Нового Хабаровим ( в честь якого була названа вул. Хабарова в селі Новому ) був надісланий лист в Москву з проханням відповісти за даною адресою. Адреса була вказала: село Нове, вул. .... . На лист прийшла відповідь. Це і було доказом того, що село Нове існувало документально.

Станом на 1993 рік:
Населення села - 388 осіб.
Територія села - 3560 тис.кв.м.

   Герб, Хоругва та Штандарт сільського голови села Тарасівка та села Нове були затверджені 24 березня 2006р. рішенням 23-ї сесії 4-го скликання Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.
   Сучасний герб - щит перетятий хвилясто у два виступи і три западини лазуровим та зеленим. У першій частині - Архистратиг Михаїл у срібних обладунках і червоному плащі, з вогняним мечем у правій руці і срібним щитом у лівій; у другій - золота скіфська пектораль. Щит обрамований декоративним картушем i увiнчаний золотою сiльською короною. 
   Зелений колір - символ природи. Пектораль означає, що поселення на цьому місці існувало ще у скіфські часи. Вигини символізують першу назву поселення - "Боярка", яка походить від слова "буєраки", тобто пагорби. Архистратиг Михаїл означає належність села до Київщини.
   

   Хоругва - зелене квадратне полотнище, в якому жовта скіфська пектораль. У пектораль вписаний жовтий розширений хрест із подовженим нижнім раменом. Козацький хрест одночасно є релігійним символом, знаком відродження села після монголо-татарської навали, належності села до Києво-Печерського, а згодом Михайлівського Золотоверхого монастирів, а також прадавньої церкви Успіння Пресвятої Богородиці.


   Штандарт сільського голови - квадратне синє полотнище, в якому знаходиться герб села в жовтому картуші, увінчаний жовтою сільською короною. З обох боків герб супроводжується вертикальним візерунком із жовтого дубового листя. Висота герба і візерунка - 9/10 від висоти штандарту. З трьох сторін штандарт облямований жовтими торочками.
   Автори герба, хоругви та штандарту сільського голови - В.Напиткін, В.Мисак, В.Сизон.


Село Тарасівка є невідємною частиною історії села Нового. 


  


Інформація взята з порталу http://who-is-who.com.ua

Завжди радий Вашим відгукам з цікавими посиланнями на цікаві історичні дані заснування та розвитку нашого ще поки такого молодого села...

11 коментарів:

 1. я тоже интересовался историей села Новое, и что-то особо никакой информации нету. Спасибо за этот сайт!

  ВідповістиВидалити
 2. Да. Реальную историю могут рассказать только старожилы этого села...

  ВідповістиВидалити
 3. Вам историю расскажут 5 товарищей из налоговой академии, который где силой, а где обманом нахватались паевой земли вокруг села Нового, сделали Генплан села Нового и перевели незаконно все земли под строительство! Так что у Вас уже есть латифундисты-хазяева под которых и напишут историю села.

  ВідповістиВидалити
 4. Звучит громко, есть доказательства?

  ВідповістиВидалити
 5. Я сплетни не собираю!

  ВідповістиВидалити
 6. Если Вы их не собираете, зачем тогда распостраняете?

  ВідповістиВидалити
 7. И не распространяю!

  ВідповістиВидалити
 8. Могу помочь в создинии странички истории села. У меня есть контакт человечка, который занимается изучением истории села Тарасовка и Новое уже давно. есть много чего.
  Скиньте мне свой контакт на почту, я отзвонюсь rom192@yandex.ru

  ВідповістиВидалити
 9. Как зарегистрировать почту на selonovoe.org.ua?=)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Самому никак. Могу помочь, если объяснишь зачем ?

   Видалити

Дякую за коментар.